אחריות ותיקונים

אחריות

מהי כוללת האחריות של Christian Paul?
האחריות מכסה פגמים בייצור בחומר – פגמי ייצור במנגנון השעון האחריות אינה מכסה: פגמים ונזקים עקב אובדן, גניבה, אש, מים או אסון טבע.
  • בלאי כללי כולל שריטות, שבבים, שינויים בצבע העור או רצועת מתכת או כל שינוי אחר המקביל לשימוש הרגיל של השעון.
  • תקלה או נזק הנגרמים משימוש לא תקין.
  • שעונים עם המספר הסידורי חסר או מחוק.
הערה: החלטות האחריות הן על פי שיקול דעתנו הבלעדי ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לתביעות במסגרת האחריות אם לא יתקיימו התנאים והקריטריונים שלנו. במהלך תקופת האחריות, אנו נתקן או נחליף חלקים פגומים או את השעון כולו תוך פרק זמן סביר וללא תשלום.
מה תוקף האחריות?
האחריות תקפה למשך 24 חודשים ממועד הרכישה.
כיצד ניתן לממש את האחריות?
אם המוצר שקיבלתם לא תקין, צרו עמנו קשר במייל christianpaulisrael@gmail.com בצירוף מספר הזמנה ותיאור הבעיה ואנו נשמח לטפל בכם. הערה: החלטות האחריות הן על פי שיקול דעתנו הבלעדי ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לתביעות במסגרת האחריות אם לא יתקיימו התנאים והקריטריונים שלנו. במהלך תקופת האחריות, אנו נתקן או נחליף חלקים פגומים או את השעון כולו תוך פרק זמן סביר וללא תשלום.

תיקונים

כיצד ניתן לתקן את השעון שלי?
אם רכשת את השעון שלך ישירות מהאתר שלנו, אנא פנה אלינו במייל  christianpaulisrael@gmail.com ואנו נעזור לך, כמיטב יכולתנו. *האחריות אינה תקפה במקרים הבאים: פגמים ונזקים עקב אובדן, גניבה, אש, מים או אסון טבע, שריטות, שבבים, שינויים בצבע העור או רצועת מתכת או כל שינוי אחר המהווה בלאי טבעי הנגרם כתוצאה משימוש בשעון. תקלה או נזק הנגרמים משימוש לא תקין. שעונים עם המספר הסידורי חסר או מחוק.
כמה זמן חיי הסוללה של השעון שלי?
הסוללות המותקנות בשעונים שלנו צפויות לפעול עד 3 שנים בהתאם לגורמים חיצוניים כגון, אך לא רק: טמפרטורה חיצונית, לחות, לחץ אוויר וכו '.