החזרות והחלפות

מדיניות החזרות והחלפות

מדיניות החלפות

אם אינך מרוצה מהרכישה שלך וברצונך לקבל מוצר אחר, הינך מוזמן לשלוח אלינו בחזרה את המוצר שרכשת בכדי שנוכל לשלוח לך מוצר חדש במקום. כדי לוודא שהינך מקבל את המוצר הרצוי מהר ככל האפשר, אנו מבקשים ממך לשלוח לנו בעת הפניה את שם המוצר החדש.

לידיעתך, עליך לשלוח בחזרה את הפריט (ים) שברצונך לקבל החזר כספי תוך 14 יום ממועד קבלתו. המוצר (ים) חייב להיות לא משומש - באריזתו המקורית עם תוויות ומדבקות מגן ללא כל פגע - ועדיין באותו מצב חדש כמו בעת קבלתו.

מדיניות החזרות

יש לך את הזכות להחזיר חלק / כל המוצרים שרכשת ישירות מתוך אתר האינטרנט שלנו בתוך 14 ימים מיום קבלת הפריט.

המוצר (ים) חייב להיות ללא שימוש - באריזתו המקורית עם תוויות ומדבקות מגן ללא פגע - ועדיין באותו מצב חדש כמו בעת קבלת המוצר.

שים לב, כדי לממש את אפשרות החזרה ללא עלות אנא פנה אלינו ואנחנו נוכל לסייע לך בעניין זה.

תהליך החזרות והחלפות

איך ניתן להחליף את ההזמנה שלי?

אם אינך מרוצה מהרכישה וברצונך לקבל מוצר אחר, אנא פנה אלינו בהקדם ואנחנו נוכל לסייע לך בעניין זה. כדי להבטיח שתקבל את המוצר הרצוי מהר ככל האפשר, אנא בצע החזרה של המוצר לכתובת המחסנים שלנו. אם ברצונך להחזיר את ההזמנה שלך, אנא צור קשר ונשמח לספק לך הוראות נוספות.

איך אני מחזיר את ההזמנה שלי?

אנא ודא כי הפריטים נמצאים במצב חדש. זה כולל אריזות ותוויות מקוריות, מדבקות סיליקון המגנות על החלק הקדמי והאחורי של השעון.

בצע את השלבים הבאים כדי להחזיר את ההזמנה שלך:

  • "שלח בקשה" דרך הקישור הבא
  • בחר חזרה כנושא וציין סיבה להחזרה
  • נציג החברה יצור עימך קשר כדי לתאם את איסוף החבילה.

לידיעתך, עליך לשלוח את ההזמנה תוך 14 יום מרגע קבלתה. כריסטיאן פול ישראל לא תקבל כל החזרות לאחר תקופה זו. הפריט שלך חייב להיות באותו מצב כאשר קיבלת אותו.

שלח את הפריט אל:
כריסטיאן פול ישראל
הרמ"א 27 רמת פנקס
לידי כריסטיאן פול ישראל

מתי אקבל את ההחזר הכספי?

לאחר שהחבילה החוזרת שלך התקבלה במחסן שלנו, זה נבדק לפני שאנחנו ממשיכים לאשר או לבטל את ההחזר בהתאמה. ההחזר שלך יעובד תוך מספר ימי עסקים לאחר שיגיע למחסן שלנו.

יש לשלוח את המוצר (ים) בחזרה בתוך 14 יום מיום קבלתו. עם זאת, זה לא בעיה אם הוא התקבל במחסן שלנו לאחר תקופה זו. זה חייב להיות ללא שימוש - באריזתו המקורית עם תוויות ומדבקות מגן ללא פגע - ועדיין באותו מצב חדש כמו שהמוצר התקבל.

אם ההחזר שלך יאושר, יונפק החזר כספי מלא עבור ההזמנה שלך. לאחר שיונפק החזר כספי במערכת שלנו, תוכל לצפות בהחזר בחשבונך תוך 5-10 ימי עסקים.

לידיעתך, מסעות פרסום או חגים יכולים לעכב את עיבוד ההחזר שלך. האם יש לך שאלות לגבי זה, אל תהססו לפנות אלינו!