איך בוחרים שעון יד?

בחירת שעון יד היא אינה דבר פשוט שיש להקל בו ראש, שכן מעבר לפרקטיות של השעון, מדובר בתכשיט יקר מאוד עימו נסתובב ברוב שעות היממה ולכן עלינו לבחור אותו בקפידה. ישנם סגנונות רבים של שעונים וסגנונות של רצועות, בצורות שונות וגדלים שונים, כאשר כל שעון מספר סיפור ושעון שמתאים לאדם אחד לאו דווקא בהכרח יתאים לאדם אחר.

לפני שאנו מתחילים לחפש את השעון האולטימטיבי עבורנו, כדאי שקודם כל נשאל את עצמנו כמה שאלות ונדמיין איך אנו רואים את השעון עליו אנו חולמים. האם זהו שעון עם מחוגים או שעון דיגיטלי? האם יש לו תצוגות משנה ברקע של תאריך? של השניות? וכמובן- איזה סוג של רצועה אנו רוצים? האם זו תהיה רצועת עם סוגר מיוחד ממתכת או רצועת עור בסגנון קלאסי או וינטג׳ עם סוגר בסגנון של חגורה? 

התאמת סגנון השעון לסגנון שלנו

דבר נוסף שחשוב לשים אליו לב כאשר אנו בוחרים שעון הוא התאמת השעון לסגנון האישי שלנו. כאשר אנו מדברים על הסגנון האישי שלנו אנו לא מתכוונים רק לטעם האישי אלא גם לסגנון הלבוש שלנו, שכן עלינו לזכור שהשעון בסופו של יום מעבר לפרקטיות שלו הוא גם אלמנט עיצובי ומשחק תפקיד של תכשיט במקרים רבים. לכן עלינו לדאוג שהוא גם יתאים היטב לבגדים אותם אנו לובשים. 

מעבר לכך, על השעון להיות מעוצב גם בהתאם לאופי שלנו כך, למשל, אם אנחנו אנשים שאוהבים להיות מעט שונים ולבלוט מבין יתר האנשים בחדר ייתכן ונעדיף שעון בעיצוב או בצבעים מעט שונים ויוצאים מן הכלל, ואם אנחנו אנשים שקטים או מופנמים יותר ייתכן ונעדיף שעון בעיצוב שמרני או קלאסי יותר שפחות מושך את תשומת הלב. מעבר לכל הדברים הללו, אנו רוצים שהשעון אותו נבחר, לא משנה באיזה סגנון, יהיה שעון עמיד שישרת אותנו לתקופה ארוכה ולא יתקלקל אחרי מספר חודשים וכאן צריך לבוא בחשבון בדיקה מדוקדקת של חומרי הגלם מהם עשוי השעון, בדיקת היצרן, בדיקה של הדגם הספציפי וכמובן של המותג. 

שעונים מיוחדים

כמובן שמעבר לכל העיצובים המיוחדים והפונקציות הרגילות צריך גם להתחשב בצורך של האדם שרוצה לרכוש את השעון כך למשל ספורטאים למעשה יעדיפו שעונים עם עזרי ספורט שונים כמו סטופר, טיימר, מדידת דופק, מדידת מרחק ועוד בזמן שאנשי עסקים יעדיפו שעון אלגנטי בכדי לשדר רצינות, מקצועיות וסטטוס. 

אנחנו בכריסטיאן פול שעונים נשמח להתאים עבורכם את שעון היד האולטימטיבי עבורכם תוך בדיקה מדוקדקת של כל אותם פרמטרים עליהם דיברנו כאן ואף יותר בכדי שתוכלו לבחור את שעון היד אותו תמיד רציתם. אנחנו מבינים ששעוני יוקרה הם לא רק שעון אלא גם תכשיט ואנו נעזור לכם להגיע לבחירה המושלמת לשעון היד שלכם.