שעוני יד לגבר

אין ספק שאחד התכשיטים היותר פופולריים עבור גברים הוא דווקא שעון היד שלהם, כאשר מעבר לתכשיט השעון גם מהווה עבור גברים רבים סמל סטטוס. כיום, כמעט כל אחד יכול לדעת מה השעה על פי הטלפון החכם שלו, מה שמחזק את העובדה ששעון יד לגבר עתיד להיות בשנים הקרובות פריט אופנתי בלבד. ממש כמו שמכוניות מפוארות, בגדים יוקרתיים או תכשיטים הינם סמל סטטוס עבור רבים, כך גברים רבים משקיעים כסף רב בשעון שלהם בכדי שגם הוא יצור רושם ראשוני יוקרתי עבור אלו שרואים אותנו בפעם הראשונה או שמירה על מעמד יוקרתי כמו למשל אנשי עסקים שנפגשים באופן תדיר עם לקוחות שלהם ורוצים לשמור על אותו רושם חיובי. יש גם גברים שפשוט מכורים לשעונים וזה סוג של אוסף עבורם. שעון לכל לוק. 

כיצד נבחר שעון יד?

אז אחרי שהבנו שהשעון יד לגבר הפך פריט אופנה, כעת נבין כיצד אנו יכולים לבחור שעון שיתאים לסגנון שלנו. קודם כל, חשוב להתאים את השעון לסגנון הלבוש שלנו כאשר אם למשל אנו נוהגים להתלבש בסגנון אלגנטי יותר ייתכן ואנו נרצה לרכוש שעון בעל רצועה מרשימה כמו למשל רצועת עור או רצועת מתכת יוקרתית. רצועה שכזו תתאים בעיקר לאנשי עסקים שרוצים שהשעון שלהם יהיה יוקרתי כמו סגנון הלבוש שלהם וסגנון החיים שלהם כמובן. ישנם מגוון רבל מותגי שעוני יד לגבר שיענו לכם על הדרישות הללו כאשר חשוב להבין כי אם אלמנט אחד בשעון לא מתאים לכם כמו הרצועה למשל, אך השעון עצמו בדיוק מה שחיפשתם, תמיד תוכלו להחליף את הרצועה באחת אחרת. 

אלמנטים שהופכים את השעון יד ליוקרתי

ישנם הרבה מאוד אלמנטים שיכולים להפוך שעון יד לגבר שלכם ליוקרתי, כאשר מעבר למותגים עצמם יש שימוש רב באותם אלמנטים שהופכים את השעון ליוקרתי יותר. אחד האלמנטים המובהקים הוא כמובן שיבוץ של יהלומים בשעון עצמו, כאשר היהלומים מוסיפים ערך עיצובי לשעון אך מעבר לכך- גם ערך כלכלי רב. אלמנט נוסף בו נעשה שימוש רב על ידי יצרניות רבות של שעוני יד לגבר הוא עיצוב דוגמא של שעון על ידי מעצב בכיר שאינו קשור למותג או שיתוף של אישיות בכירה ומפורסמת לעיצוב השעון במסגרת שיתוף פעולה בין הסלבס לבין המותג. אלמנט אחרון עליו נדבר שמשפיע על היוקרתיות של השעון הוא כמובן משך הזמן שעבדו על השעון בעת הייצור כאשר ככל שעבדו עליו יותר זמן, כך הוא נחשב ליוקרתי יותר והמחיר שלו יהיה גבוה יותר. 

אנחנו בשעוני Christian Paul מתמחים בהתאמת שעוני יוקרה לגבר לאור הנסיון הרב שצברנו בעולם השעונים והאופנה יחד. אנו מבינים את הצורך של הגברים להיראות טוב ויודעים כי השעון הוא אמצעי בדרך למראה המושלם עבור הגבר. אני נעזור לכם להתאים שעון שיהיה חלק מהמראה שלכם וחשוב מכך ידאג ליחד אתכם משאר הגברים בחדר.